możesz nawet do proboszcza zgłaszać ,,, nikt mi na tym forum nie zwrócił uwagi do momentu jak zacząłem tepić jednego pisowskiego trola czyli ciebie a i tak z postronnych na razie mi uwagi nie zwracaja , a jak jestes taki urażony to dawaj adres przyjade i sobie wytłumaczymy ręcznie bo merytorycznie do ciebie nie dociera