a najważniejszy to handel ropą dla białorusi i nie tylko bo w sumie nakłady pracy minimalne w stosunku do pozostałej części działalności a zysk już w 2021 roku jak dostarczać będą 1 tankowiec miesięcznie albo i więcej da nam z każdego transportu 1,5 bańki licząc minimalne 3 % to na cały rok dołoży 18 baniek )))))))))00000