Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 956,91%

Re: Ważne!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-02-01 o godz. 16:04 lakiluuk napisał(a):

> Sztuczne generowanie wolumenu poprzez konta "słupy" ale całkiem legalnie. Małe ceny akcji powodują że kursem można kierować z niewielkim kapitałem, można wywindować kurs w tydzień w kosmicznych widłach ale po co?

oj dziecko, dziecko... w twojej ocenie manipulacja kursem jest mozliwa bo akcje są po 1zł, czy 50gr??
To leć pomanipuluj PGNiG są raptem po 5 zeta... litości...

Głównym aktywem tej spółki jest Big Blue Marble Incorporation, które za 2015 miało 1mln $ przychodu i 123 k$ zysku netto,
po 2 kwartałach '2016r osiągneli 85% tego co rok wcześniej...
Straszysz wynikami? Po 3 kwartałach mają 1.3 mln zysku netto...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MGAMES -29,81% 13,00 2024-11-25 11:08:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.