Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,31 zł , zmiana od tamtej pory: -7,69%

Re: wartość GRENEVIA ze zbrojeniówką to ponad 7 PLN

Zgłoś do moderatora
Teraz to wypada trollom wszystkim zachwalać Allianz i fundusze pod niebiosa, że Tomusia trzymają za pysk i blokują kolejne uchwały, które uznają za zbędne i zapewne znów sądnownie mu zablokują tę i inne i tyle z jego rumakowania samowolnego w GRENEVIA, a i gotówki nie wyciągnie z niej bez płacenia dywidendy i wychodzi na to, że teraz trolle już muszą zachwalać GRENEVIA jako wartą co najmniej 20 PLN skoro te ogromne zyski zbrojeniowe FAMUR S.A. będą ich upragnionymi komunikatami GRENEVIA podawane... Wpitoliły się trolle w pułapkę i teraz zobaczymy jak jęczeć będą po nowemu, żeby dalej opowiadać, że Słonko nie wzejdzie i ojej ajeja ciągle źle u ucieeekajcie za ułamek realnej wartości z GRENEVIA, bo Tomuś zrobi co zechce mimo że nie może nawet uchwały przeprowadzić skutecznie... Pozdrawiam zadowolonych z tych pitoleń trollowych zawiłych, bo co zdanie to na odwrót muszą kręcić :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -2,24% 3,06 2025-11-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.