Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: -36,05%

Re: Wartośc akcji...

Zgłoś do moderatora
Dedalus sprzedał, bo wkurzył się na kolejne ogłoszenie przeglądu opcji, a pozatym nie mamy informacji co ze spółką w Szwajcarii, miał spory pakiet i musiał zredukowac go w znacznym stopniu w wyniku tej niepewności, a czy dobry był to ruch, to zobaczymy w najbliższych miesiącach. Już byli byśmy dawno powyżej 4, gdyby nie ta podaż od Dedalus. A Pani Kloc od kogo kupiła akcje? Może jakiś fundusz dla Niej skupywał i sprzedał poza rynkiem, bo dzięki temu zakupowi mamy mniej akcji w obiegu tj. ok 2070 tys., bo nie było infa żeby ktoś z zarządu sprzedawał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 4,74% 1,88 2025-11-14 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.