Mocne TAK TAK
sprzedaż później po 3 zeta
Więc sam się zastanów czy warto trzymać
Widzę że nie przeczytałem NEWSÓW
z tej spółki i nie oglądałaś filmików na stronie.
W tym roku nie wywiazali się z tego co obiecali.
I Ty chcesz dalej trzymać akcje
Powodzenia
BUHAHA Buhaha Buhaha