Ja też jestem zadowolony,już wróciła mi ostatnia cena zakupu po 1,02 jak leciało w dół z 1.08 i się zrealizowało zlecenie....coś mi się wydaje,że wyniki będą dobre,a może i jakieś inne info .......przypomnę dwa wywiady P.Prezes w tv,odebrałem je bardzo pozytywnie,chybą są tam ludzie,którzy wiedzą czego chcą i spółka stopniowo wychodzi na prostą...oby tylko sytuacja na giełdach tego nie popsuła.