Może wcześniej będzie jakieś info, może nie, jak masz kase możesz sobie pozwolić na różne opcje możesz zbierać powoli wcześniej bo nie boisz się zamrozić trochę gotówki, masz różne wyjścia. Swoją drogą zauważ że jak lewa strona była gruba jechaliśmy w dół, jak jest ino co zleceń, stoimy w miejscu, może ruszymy. Zawsze powtarzam jak inwestujesz to w coś co prędzej czy później da zarobić. Żadne techmexy czy polresty, Miraculum, duda coś takiego, spółki które były zgnojone ale są realnie coś warte i żyją.