...od dwóch lat warto kupować Protektora za gotówkę z dywidendy:) boję się, że w tym roku już dużo osób chce czekać na taką okazję, więc być może w tym roku nie doczekamy się cen w okolicach 3 PLN. Do tego wyniki po przeprowadzce mają się poprawiać więc teoretycznie "inwestorów" sprzedających będzie coraz mniej (no może po za kilkoma "teoretykami z tego forum:))