Forum Giełda - K.Kolany

Re: Warimpex, GTC, Alchemia, Drozapol

Zgłoś do moderatora
czy wg Pana to np GTC jest spekulacyjna spolka? sadzilem ze to pewnik na dlugie trzymanie gotowki, pozdr