Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -0,28%

Re: wariant 3--leśna bierze za darmo ,spłaca ZUS ,długi i lecimy do moon

Zgłoś do moderatora
Wam się mózgi zacięły. Wydaje ci się, że nie wiem o co w tej grze chodzi. Czekajcie z kursem, trzymajcie, parę kilo co miesiąc wpada. Będą chcieli by było wysoko nie będą mieli wyjścia i będą ciągnąć to ze mną i innymi. Ty kolego bardzo ci zależy na odbiorze, ale nie idzie to po myśli.
Jak już pisałem, ograć mnie nie można. Ja nie prezes B.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZORTRAX 6,06% 0,07 2025-06-03 15:19:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.