Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 1,55%

Re: Walne, walne i po walny,

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-10-02 o godz. 15:06 ~oxo napisał(a):
> Gratulacje!
>
> Chyba forumowych "wojowników" nieco zatkało, więc w imieniu milczącej małej drobnicy: Dziękujemy.
> Prawdopodobnie przy ilości akcji, odnotowanej jako sprzeciw w protokole przy chwale dotyczącej podziale zysku, też bym podobnie działał.
>

Dzięki Oxo!
Oxo to była pierwsza gra napisana na KOMPA. Pokazała, że jak się chce - to można!

W planach mam rozwiązanie dające możliwość włączenia się każdemu w planowaną rozgrywkę.

Jestem autorem inicjatywy obywatelskiej skierowanej do Prezydenta RP w celu niepobierania podatków od darowizn zebranych dla rodziny Łukasza Urbana po tragedii w Berlinie. Widziałem wtedy jak efekt kuli śnieżnej może wyglądać w praktyce.
Chciałbym, abyśmy zebrali siły i przerwali ten mecz do jednej bramki w podobnym stylu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -3,76% 5,89 2026-05-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.