Durne to było przywrócenie PO/KO do władzy, więc mamy to co mamy. Takie Kacprzyki zgarniają publiczne miliony i śmieją się nam w twarz. Ale np. naszemu adalbercikowi to się na pewno podoba, bo przecież to jego opcja polityczna, więc jest ok - taka moralność Kalego.