ciekawe za rok jeśli byłaby zmiana władzy czy coś się zmieni ? a może rozliczą ten zarząd z niekompetencji i może zarząd będzie zwracał wynagrodzenia jak ten lekarz .
Mając taki majątek w zarządzaniu ( co z tego że państwowo - polityczny ) należy nim właściwie zarządzać a nie trwonić tylko na pensje .