jest to, co jest cały czas - szukanie naiwnych do skarmienia...
Ci, co jeszcze mają po przynajmniej kilkadziesiat kilo akcji, szukają takich, którzy tę makulaturę odbiora jak najdrozej
Gdyby miało być dobrze lub lepiej - już dawno kurs byłby ściagnięty nisko i zbierany.
A od dawna kurs opada grawitacyjnie i wolno, bo sypacz(e) wciąż podają tlen, by spadki jak dłużej przeciągać w czasie, aby jak najwięcej i jak najdrozej wywalić
dzis znowu było 3,16
i chyba juz nikogo nie dziwią te gierki w wyalanie i podbijanie pod dalsze sypanie
w arkuszu zleceń - wciąż to samo:
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
pustki na półkach po lewej,
popytu nie ma i nie wiadomo, czy nawet przy 3 zetach sie pojawi...