Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,83%
O i widzę że nadal prowadzony jest skup własny akcji czyli jak za dawnych czasów, skupują i skupić nigdy nie mogą. Wkrótce po wygaszeniu tego skupu uchwałą następny skup z odsprzedażą. I taka zagadka, od powstania pmpg ile lat trwa skup własny i ile skupili? Szczelam na pałę, skup trwa 12 lat i skupili 1% akcji?
  • Wałek Autor: ~Woźny
  • Re: Wałek Autor: ~Woźny
  • Re: Wałek Autor: ~student
  • Re: Wałek Autor: ~Woźny
  • Re: Wałek Autor: ~student
  • Re: Wałek Autor: ~dedalus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG -0,43% 4,62 2021-09-14 15:21:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.