Ciekawe jak panika po takiej wiadomości zadziała na kurs jutro czy zacznie się wywalanie na całego ?
Obstawiam do końca tygodnia poziom 14 gr a jutro zamknięcie 15gr.
Trochę będzie makulatur z tej emisji, czyli będzie sypanie.
Jak już spadnie to podbitkę zrobią pod wywalenie, można zaryzykować i kupić np. po 10 , 12 gr jak kurs się ustabiloizuje,będą wtedy chcieli podbić spekulanci. Bo jak już wejdzie emisja w obieg to dalsze spadki, trzeba korzystać.