Dnia 2016-05-03 o godz. 12:57 ~oze napisał(a):
> Dnia 2016-05-03 o godz. 12:56 ~ostryga napisał(a):
> > Dnia 2016-05-03 o godz. 12:53 ~oze napisał(a):
> > > Dnia 2016-05-03 o godz. 12:50 ~ostryga napisał(a):
> > > > Na 16gr tylko 877 097, trzbea będzie szybko składac zlecenia, może uda się wyjść w tej cenie jutro, oby.
> > >
> > > Jutro tu bedzie testowane 0.20
> >
> > Wierzysz że po takiej informacji tkną aby 18, wątpię, emisja to sygnał do spadków, niby czemu mieli by się rzucić na akcję,fajnie by było ale nie wierzę w cuda ?
>
> Chca sie rozwijac
i dlatego chca wyplacic 840 tys dywidendy i od razu z emisji tyle samo przytulic czyli bilans = 0? ciekawy pomysl na rozwoj.