Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,30 zł , zmiana od tamtej pory: 18,85%

Re: W obliczu inflacji nadchodzi czas spółek value - polecam artykuł

Zgłoś do moderatora
Że Ty masz jeszcze siłę Insider... :)

Ze stadem baranów na drodze nie wygrasz. Musisz przystanąć, poczekać, aż odejdą i ruszyć dalej. Będą beczeć gdy Cię będą mijać, a Ty będziesz słuchać muzyki, one będą na własnych kopytach iść do zagrody, a Ty autem pojedziesz w siną dal.
I nie ma co trąbić bo jak będziesz trąbił to wpadną w popłoch i będą szły wolniej, a i my pojedziemy później.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,00% 28,88 2025-11-10 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.