taaa....
jak jakaś niemota wystawiła pakieciki co krok po 100tysi to myślicie że to z nim pociągną ...
haha
a tak widać że towar skażony i spada do dolnej bazy
jedyna szansa, to że dostanie telefon i schowa te badziewia, jeśli to ktoś ze znajomych ekipy, bo jak nie to do swiąt możecie zapomnieć o papierze