Ja też gram long dlugodystansowo i miałem dziś dokupić ale coś się zagapiłem w ferworze dnia i będę musiał albo zostać z tymi akcjami, które mam albo uda mi się dokupić jeszcze na spadkach ale ogólnie to góra w długim okresie. Nie wygląda ta spółka na taką, która już zakończyła rozwój i jeżeli w niego inwestują kosztem obecnych zysków to super dla mnie bo właśnie na koniec będzie najwyższy kurs więc jeszcze jest sporo czasu na zakupy