Ja powoli dokupuję, dzisiaj blisko dołka udało się niewielki pakiet dokupić - chciałem taniej, ale niestety. Mam z tyłu głowy możliwe ABB. Uważam, że przez wystraszonych inwestorów, których opuścili pokład wrócą zaraz po ewentualnym ABB i to sprawi, że kurs szybko odrobi - toteż nie mam obaw dokupywać. Wycofuję się powoli z USA i przenoszę się m.in na XTB. Wśród znajomych, wiem, że nie jestem jedyny. Dla kierunku 75 bym nie kupował, liczę raczej dla 85-90. Gram na dłużej, nie bawię się w kółka. Dla mnie jedynym ryzykiem jest teraz to, że dywidenda będzie niższa aniżeli zapowiadana (chociaż nie sądzę!). W raportach morningstar widać, że fundusze dokupują, to cośznaczy... Trole spadkowe są mocno aktywne, to też coś znaczy.
A jakie inni mają zdanie? Ale realnie, z argumentami - a nie stek bzdur.