Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,10 zł , zmiana od tamtej pory: 130,88%

Re: W co rokita inwestuje ze bieze kredyt

Zgłoś do moderatora
Bierzaca dzialalnosc to moze byc wiele.sa pogloski o produkcji wodoru z solanek ktore sa odpadem produkcyjnym.14 mln w 2 kw przy zamknietej gospodarce to naprawde dobry wynik.ciekawe gdzie jest obecnie dno i jakies wsparcie bo latwo uwalic kurs drobniakami jak widac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 1,25% 97,20 2021-10-21 11:17:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.