Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,10 zł , zmiana od tamtej pory: 106,41%

Re: W co rokita inwestuje ze bieze kredyt

Zgłoś do moderatora
przeczytaj komunikat raz jeszcze...

...mój matematyk zwykł mawiać: jak rozwiązywać zadania z treścią?
1. czytaj zadanie ze zrozumieniem
2. jeśli nie zrozumiałeś, patrz punkt 1.

Osobiście nie wiem jak interpretować ten komunikat, kredy na bieżącą działalność za dobrze nie brzmi, chyba, choć może to wynikać z wielu czynników, np. okres spływu należności się wydłużył, ze względu na recesję, w którą wchodzimy...ale to czysta spekulacja.... rynek słabo zareagował...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,11% 86,90 2021-10-15 16:31:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.