Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: -13,33%

Re: w 2021 r po 10zł

Zgłoś do moderatora
https://tech.eu/brief/warsaw-based-supplement-slinger-sundose-raises-6-million-in-series-a-round/?fbclid=IwAR1Ut-mxuOXy0lnueoIblET4L0biF4VVrk-iXxWxL1lxfo6F-VnIKzGvxfE

W zeszłym roku dostali 4,7 mln od 3 funduszy a teraz to. Oni rozwijają się w tempie 400% rok w rok a przed nimi ekspansja międzynarodowa.
https://brief.pl/3-vc-inwestuja-47-mln-zlotych-w-sundose/
Trzymamy kciuki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,21 2021-09-17 14:33:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.