Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -23,33%

w 2021 r po 10zł

Zgłoś do moderatora
przyjmuję zakłady. W tym 5 zł pęknie jak nic. Teraz jest okres przed raportem więc dla insaiderów zamknięty.
Wczorajsza inf o Sundose i rundzie A za 6 mln dolarów czyli ca 22 mln zł to szok.
VTI miał przed tą emisją prawie 10%. NIe mogę znależć za ile to objęli ale na pewno są kilkadzisiąt % do przodu na tej inwestucji.
Ta spółka to będzie chyba mój najlepszy koń w portfleu ever. Ale wymagał cierpliwości jak był po 0,70 na początku 2020 spadając z 5 zł od debiutu na GPW. Byłem już na dnie psychicznym przez nią ale stalowe j... to jest to , czego sobie i Wam zyczę.
Tu są fundamenty i zupełny brak podaży. Liczę na dużą emisję po min 5-t zł, większą płunność i docelowo dwucyfrowo next year.A kiedyś NASDAC jako fin - biotech fund z perełkami SaaS w portfelu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN -1,43% 2,07 2021-09-24 16:31:23