Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,38 zł , zmiana od tamtej pory: 14,50%

Re: Voodz,czy i Ty...

Zgłoś do moderatora
Voodz,ja poszalałem trochę na Ursusie, ostatnio Chiny dały mu 20% podbitki a później chodu na Echo, myślę że będziemy wdzięczni jak skrobniesz od czasu do czasu coś na temat rzeczówki Echa lub w ogóle coś w temacie zanim ktoś nie zrobi jakiegoś głupstwa na zasadzie co dwie głowy to nie jedna choć oczywiście każdy musi się trzymać swojego rozumu.
Co do zadłużenia to przeczytaj uważnie ostatnie sprawozdanie zarządu, jak to szefowie chwalą się diametralnym ale spadkiem zadłużenia /rok do roku/ i powiem Ci jeszcze, że choć sam nie mówię o tych 8zł, to po ostatnich decyzjach widać że prominentom spółki zależy na znacznym podniesieniu kursu a i z analizy fundamentalnej niezależnie wynika, że kurs pięciozłotowy w Echu jest patologicznie niski.
I to na przestrzeni jeszcze tego roku ulegnie poprawie, moim zdaniem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECHO 2,67% 6,16 2025-09-22 11:38:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.