Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: -5,53%

Re: Vivat master

Zgłoś do moderatora
Działania firmy zawsze można dopasować do potrzeb głównego właściciela.
Wyplata dywidendy lub nie, podjęcie decyzji o inwestycji lub nie, podpisanie umowy lub nie a nawet przy odrobinie kreatywności zaksięgowanie zysków lub nie...
Bądźmy szczerzy gdybyśmy mieli doczynienia z biznesmenami z górnej półki to wezwanie poszło by po 6zl albo trochę wyżej a tak będziemy mieli walkę o każde kilka groszy...
Szkoda, niektórzy mieli szczęście i kupili inno, mercanrory, pz, Harper itd inni niestety umoczyli tu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA -1,75% 3,93 2021-09-21 14:17:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.