Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: -2,88%

Re: Vivat master

Zgłoś do moderatora
Raczej na zdjęcie spółki ma czas co najwyżej do wiosny.
Jak się pojawią nowe duże kontrakty, to cena zacznie szybować jak teraz Boruta. A tak przy okazji to te dwie firmy mają siedziby blisko siebie ;-)
Kiedyś Prezes wspominał, że rośnie zainteresowanie przeniesieniem produkcji do Europy co by się od Chin uniezależnić (albo chociaż częściowo ograniczyć ryzyka.
Mnie się to układa w ciekawy scenariusz do rozegrania...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,25% 4,04 2021-09-28 11:44:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.