Dnia 2020-08-27 o godz. 10:27 ~Matiz napisał(a):
> > Zglosilem do KNF podejrzenie manipulacji kursem akcji. Niech sprawdza miedzy kim przewalane sa te akcje.
Szpicel ma donoszenie we krwi ... może zadzwoń jeszcze na policję, powiadom ORMO oraz STASI ... bo akcje ci spadły ...
Buhahahaha