Bo nie ma pod co rosnąć. A powód do spadków jest - ludzie widzą 3k w zyskach, to zaraz się boją i sprzedają. Może gdyby Novavis rzucił jakimś komunikatem, ale nie o Rubiconie (bo tu ludzie dość średnio chyba podchodzą, bo to niewiadoma jest), czy o raportach miesięcznych.