Gdyby chciał wzywać to by nie konwertował a umarzał, a później cog zrobiłby skup akcji własnych
Bez sensu wydaje się mnożenie akcji w celu ich późniejszego skupowania, raczej chce utrzymać pakiet większościowy, może w celu obrony przed obligatariuszami, wszystko zależy od tego kto posiada te obligacje.
Ja oceniam pozytywnie obecne działanie Stuczkowskiego, wygląda mi na to, że mu nawet zależy na tym aby drobni też konwertowali, ale dopiero pod koniec lutego będzie można ten cyrk ocenić
Gdybym miał warranty to bym jeszcze czekał z decyzją o konwersji, w lutym obligatariusze zgarną kupon od obligacji i ważne jest co później z nimi zrobią