Naganiałeś na ReadGene w grudniu 2023 r. Było 7.80 zł a jest teraz 5 zł przy obrocie 4.93 k zł. to i tak lepiej niż jak był obrót 5 akcjami. Zamieniłeś XTB po 42 zł na Olymp i musisz teraz pluć na wątku XTB.
Kup sobie dodatkowo czapeczkę (Zaor-PanCzapeczka - buhahaa), rękawiczki, walonki, kalesonki i czekaj dalej na peronie.