Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,33%

Re: UWAGA CZYTAC!!

Zgłoś do moderatora
ja tego nie wiem,wiem jak działał obajtkowy system,dział metodą faktów dokonanych,więc odwrócenie/anulowanie/renegocjacja podpisanych umów tak łatwa i szybka raczej nie jest,szczególnie gdy takie umowy są zabezpieczone klauzulami wysokich kar uwownych,załóżmy teoretycznie,za sprzedaż hurtowego hadlu prądem zapłacono 120 mln dla EO,a co zrobić gdy w tej umowie której treść jest tajemnicą przedsiębiorstwa jest klauzula 10 krotnej kary umownej za jej zerwanie-co byś zrobił?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,41% 14,56 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.