Zgadza się:) na razie, ale Ja inwestuje długoterminowo i widzę światełko w tunelu. Wągiel idzie do góry i tego nikt nie schowa pod dywan tak jak inne ważne informacje np. ukończenie budowy baterii nr 4, ukończenie budowy elektrociepłowni Radlin i td.