Ktoś kiedyś Mi zarzucił , że od dłuższego czasu nadaje o spadkach. Odpisałem, dla tego że od dłuższego czasu mamy spadki a jak sytuacja zmieni się to też napiszę . Więc piszę cena węgla idzie do góry są podstawy aby sądzić, że nastąpi odbicie na JSW. Jak jeszcze w między czasie pojawi się komunikat np. o zawarciu porozumienia z górnikami, czy odzyskaniu składki 1,6 mld, otwarciu Elektrociepłowni w Radlinie i td. To wzrost może być wyższy i trwały.