Dnia 2026-06-10 o godz. 07:38 ~Nowy napisał(a):
> Problem to masz ty w bezczelnym podprogowym błaganiu o spadki.. ( Już były)
To do mnie? - jesli tak, to pomyliłeś adresy, jestem tu od lutego 2024,
korekty (spadki) mnie nie dotyczą, czekam spokojnie na 1xxxx.
Bez odbioru, bo szkoda pary.