,,JA,, chyba po dzisiejszym dniu masz nie minus 10% a minus 15%, Panowie czuje że tu już nie da się godziwie wyjsc z tego papieru a 3 zł to bedzie raczej marzeniem. C/wk zmienia sie wam tak jak żescie chcieli, no i kapitalizacja tej maleńkiej spółeczki drastycznie spada - może niedługo skoro spółka oddłużona Niemiec sprzeda groclin jakiemuś rzemielśnikowi za parę groszy a on odkupi od nas za psi grosz reszte akcji .