No i ciekawe co będzie - logiki czy zgodności z AT za bardzo się w tym nie dopatruje. Przy takiej płynności jedna osoba z kilkoma tyś PLN czy kilkunastoma tyś akcji do sprzedania może dość dowolnie wpłynąć na obraz danego dnia.
Pradę mówiąc liczę na dobrą informację która da kopa powyżej 24 groszy.
Pozdr, WK