Jeśli wierzyć, że 18 groszy we wrześniu i w grudniu to podwójne dno nie powinno być problemu z osiągnięciem poziomu 40-41
http://www.funduszowe.pl/podwojne_dno,strony,12,44,75.php
Ale na pewno najpierw będzie problem z pokonaniem 24 groszy na stałe. Jak to się uda tj. będzie 25-26 groszy przy większych obrotach przez kilka dni to wierze w dalszy wzrost i co jakiś czas dokupię.
A co z tego wyniknie to nikt nie wie :-)
Pozdrowienia,
WojteKK