Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usdpln RGR

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-03-16 o godz. 21:57 ~bax napisał(a):
> pomarzyc dobra rzecz
> za krzywy ten rgr he he he by wyszedl

ale wyszedl 5 gr do przodu
po weekendzie odbicie is apadamy dalej
  • usdpln RGR Autor: ~tery
  • Re: usdpln RGR Autor: ~bax
  • Re: usdpln RGR Autor: ~tery