Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN krótka formacja

Zgłoś do moderatora
Wiadomo szuler o co chodzi. Musi jeszcze dojść i przebić linię szyi. Ciekawie mamy na H4. Na STOCH/8,3,3/ ukształtowało się prawe ramię OG z R. Na ogół się sprawdzało chociaż nie na 100 procent.