Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
głową muru nie przebijesz. 3 podejscia pod 3,9840 i sciana. jelen musi dobrze zaćwierkac inaczej szorcik jak sie patrzy...