Forum Forex +Dodaj wątek
Dnia 2016-07-25 o godz. 12:23 ~ja napisał(a):
> Jak Cię stać to kupuj. Najbardziej polecam Kalifornie.

:-)) Ja bym jeszcze poczekał. Kraj już osiągnął taki poziom zadłużenia, że jeszcze trochę a wejdzie komorniki i będzie okazyjna wyprzedaż :-))
  • USA Autor: ~Kazimierz
  • Re: USA Autor: ~ja
  • Re: USA Autor: ~1234