Teraz się kupuje by zarobić. Gdy rakieta wystartuje i odpowiednio się wzniesie wtedy kupuje się by stracić.
Tak w sprawie kursu. Widać jakby się spadanie zatrzymało i na wzrosty się miało. Trzeba informacje ze spółki czytać z głębszym zrozumieniem. Nadzieję trzeba mieć, że będzie lepiej.