Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,20 zł , zmiana od tamtej pory: -4,02%

Re: Upadek poziomu trollingu

Zgłoś do moderatora
Tak się złożyło, że akurat w taki piękny niedzielny dzień, o takiej porze musiałem być na nogach zwarty i gotowy, więc postanowiłem napisać kilka słów. Jak widzę, ty w ten piękny niedzielny poranek warujesz na forum i mój post na tyle cię zaniepokoił, iż musiałeś go w sposób infantylny opluć.

Brak racjonalnej argumentacji, przedstawianie chorych wyobrażeń, ułomnych ludzi, mają być kontrargumentami do informacji przekazywanych od miesięcy przez prezesa i w kontrze do zwykłej logiki, pokazuje waszą bezradność.

Wzrost ceny akcji Medinice z 7.xx PLN w 2025 na 94 PLN w 2026 i na 77 PLN obecnie, przy wolumenie wzrostowym ponad 10 mln akcji, przy ciaglym opluwaniu tych wzrostów , prezesa i spółki , pokazuje tylko jaką głupotą epatujecie nie łapiąc się na trend wzrostowy w najlepszej spółce na GPW ostatniego roku.

Ta trollownia was ośmiesza , fakty was ośmieszają, prosta chlodna kalkulacja was ośmiesza, ale wy nadal z jeszcze większą furią te głupoty kreujecie i wylewacie na forum.

Jaki jest tego cel ? Jedyny możliwy, z logicznego puntu widzenia, chcecie tą irracjonalnościa zalać innych uczestników rynku i być może akcjonariuszy Medinice. Celem jest zarażenie wszystkich do okoła odwiedzających , forum ICE swoją głupotą, swoimi ułomnymi wizjami i epatowanym strachem .

Ludzie mają wybór , albo uledz tym glupotom , zarazić sie tymi ułomnościami intelektualnymi albo....

Słuchać uważnie tego co, Bardzo mądrzy ludzie ze spółki (którzy bedą multimilionerami lub miliarderami) mają do powiedzenia w licznych webinarach , wywiadach cza nawet na walnych zgromadzeniach.

Wybór jest prosty:

1. Zaufać i poddać sie zmyślonej presji hien forumowych.

2. Zaufać i postawić swoje pieniadze, przy ludziach , ktorzy zbudowali i zarządzają spółką 10 osobową , która tworzy innowacyjne technologie medyczne ,o które biją się największe podmioty medtechu i które mogą generować miliardy pln zysku, dla spółki i jest akcjonariuszy.

Ten wybór powinien być oczywisty, każdy powinien stać przy boku prezesa i prof.Suwalskiego wybitnego światowej sławy kardiologa . Jedocześnie być z dala od tłumanów forumowych piszacych od miesiecy (codziennie) multum paszkwili na temat tej Naszej Polskiej Perełki MedTechnologicznej ,wygrywajacej konkurs na Innowacyjnosć Roku 2026 w Kardiologi Małoinwazyjnej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -4,02% 74,10 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.