Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: 69,81%

Re: Untold tales Gry

Zgłoś do moderatora
To jaka powinna być wg ciebie wycena Qubica bo dla mnie to warte jest z 0.60 gr. Z firmy robiącej gry zrobiono wydmuszkę z kilkoma pracownikami która tylko prowadzi sprzedaż. Teraz jeszcze żona prezesa dostaje akcje w darowiźnie i myślę że będą nieźle jaja na kursie - oczywiście kurs sprowadzą w dół

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUBICGMS 20,97% 2,25 2022-08-19 12:13:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.