Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,00 zł , zmiana od tamtej pory: 146,22%

Re: Unimot a dywidenty

Zgłoś do moderatora
Bedziecie siorbać na kilogramy te akcje, gdy pojawi się zysk wygenerowany na przejętych aktywach Lotosu, oraz rozkręci się na dobre fabryka paneli fotowoltaicznych. Unimot pokazuje, że jest w stanie generować grube zyski także w negatywnym otoczeniu (rosnące ceny energii). Obecna wycena spolki to niecałe 400mln zl, a w perspektywie roku powinna przebić psychologiczny 1 miliard zł.
PS. Na polskiej gieldzie są dwie spółki posiadające wybitnych prezesow. Są to Tim SA z prezesem Foltą oraz Unimot z prezesem Sikorskim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,65% 110,80 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.