Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,80 zł , zmiana od tamtej pory: 138,39%

Re: Unimot a dywidenty

Zgłoś do moderatora
Tak w tym roku dywidendy nie bedzie ,z powodu przejęcia części Lotosu. Tak chciały banki. Natomiast prezes wyrażnie powiedział,że za to w następnym roku bedą chcieli wypłacić dywidendę niejako podwójnie za ten rok. Jak dla mnie bardzo dobra spółka, dobrze i transparentnie zarządzna. Tutaj już powinno być koło 60 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,00% 106,80 2023-02-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.