Ja się jaram, że nowych dzbanów coraz więcej, bo było nudno. Nawet Ruchlich zniknął na jakiś czas. Poczytaj sobie o tym „zleceniu” ekspercie mizerny:
https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/duality,zawarcie-umowy-wydawniczej-z-505-games-2021-01-27,espi,20210127_140646_0000210574